DOMY MODUŁOWE

FIJNHUIS MODULAR

WYSOKA JAKOŚĆ NA KAŻDĄ KIESZEŃ
Dzięki współpracy z firma  Comet Modular, lidera w produkcji domów modułowych opartych na innowacyjnej konstrukcji stalowej, z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową technologię budowy, która jest fundamentem solidności, trwałości i funkcjonalności naszych modułów. Firma Comet jest pionierem w tworzeniu domów modułowych z użyciem własnej technologii konstrukcji ze stali hutniczej. Domy są nie tylko estetyczne, ale również mobilne, co umożliwia przewożenie ich nawet po długich latach użytkowania, zachowując niezmienioną jakość i wytrzymałość. Zespół to grupa pasjonatów, doświadczonych konstruktorów, inżynierów i wykwalifikowanych spawaczy, którzy wspólnie realizują naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań mieszkaniowych. Powstałe w ten sposób domy modułowe, dostępne  w różnych konfiguracjach,  co pozwala na dostarczanie klientom rozwiązań dostosowanych do ich unikalnych potrzeb.

Zachęcamy do zgłębienia naszej oferty, gdzie jakość spotyka się z nowoczesnością. Comet Modular to więcej niż domy – to przestrzenie, które tworzymy z myślą o wygodzie, funkcjonalności i nowatorskim podejściu do życia. Odkryj z nami, jak możemy uczynić Twoje marzenie o idealnym domu rzeczywistością.
DOMY MODUŁOWE

DOMY MODUŁOWE

Każdy z naszych budynków posiada indywidualny projekt obliczeń przygotowany przez doświadczonego konstruktora co gwarantuje najwyższy poziom trwałości oraz bezpieczeństwa.
SKADI 50m2 + 20m2 TARAS
SKADI 67m2
MARGARET 35m2

L-KA 35/50m2
CUBE 50m2
KASKADA 110m2

CUBE II 120m2 premiera w 2024


Szukaj
Stworzone przez STRONA24.PL